A Bereznai Gyula Matematikaverseny eredményhirdetésére meghívott tanulók névsora

Kategória: Versenyek, 2019. április 17., szerda

Kedves Versenyzők! Kedves Kollégák!

A 29. Bereznai Gyula Matematikaversenyre 3-11. évfolyamon összesen 265 tanuló nevezett. Köszönjük a megjelent versenyzőknek és az őket felkészítő pedagógusoknak, hogy megtisztelték jelenlétükkel és tudásukkal versenyünket!

A 2019. verseny feladatsorai és megoldásai letölthetőek, a versenyen készült képek pedig a Galériában tekinthetők meg.

Az eredményhirdetés időpontja: 2019. április 29. 14.00

3. évfolyam
Kovács Gábor Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
Legény Luca Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Páll Tamás Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szabó Ferenc Richárd Vári Emil Általános Iskola
Tóth Dávid Vári Emil Általános Iskola
4. évfolyam
Doka Noémi Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Hollós Marcell Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Korpai Csaba Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Kovács Tibor Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
Mokánszki Anna Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
5. évfolyam
Farkas Péter Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Fejes Andor Vári Emil Általános Iskola
Potos Áron Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Szakszon Dénes Vári Emil Általános Iskola
Takács Panna Barbara Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
Virga Eszter Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
6. évfolyam
Majoros Vanda Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Takács Kata Vári Emil Általános Iskola
Jónás Anna Vári Emil Általános Iskola
Borsi Dávid Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Molnár Balázs Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Páricsi-Nagy Rezeda Vári Emil Általános Iskola
7. évfolyam
Bodnár Lévi Bethlen Gábor Iskola és Óvoda
Jenei Marcell Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimn., Általános Iskola, Koll. és Óvoda
Gerda Zalán Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Kiss-Juhász Levente Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Levente Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
8. évfolyam
Andrási ZsófiKrúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
Juhász Benedek Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI
Sajtos Zsombor Szent Imre Katolikus Gimnázium
Sarkadi Sándor Szent Imre Katolikus Gimnázium
Tóth Dániel IstvánBethlen Gábor Iskola és Óvoda
9. évfolyam
Bereczki Máté Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Czap Máté Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Fejes Iván Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Lian Yize Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sándor Ferenc Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Szoták Ádám Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Vajas Benjámin Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
10. évfolyam
Gedei János Jonatán Bethlen Gábor Iskola és Óvoda
Majoros Tamás Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimn. és Koll.
Petró Vivien Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Tordai Fanni Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Végső Gréta Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
11. évfolyam
Bencs Gábor Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Májer Nándor Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium
Maklári Dániel Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Potyók Csaba Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Thuróczy Áron Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Az eredményhirdetésre meghívott felkészítő pedagógusok
Bencs Zoltán Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Birgányné Kockánics Éva Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Bíróné Varga Ágnes Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Bodnár Károly Bethlen Gábor Iskola és Óvoda
Bodnárné Kerekes Ágnes Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dobó Zsíros Andrea Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Inf. Szakgimn. és Koll.
Dr. Szilassyné Mészáros Mária Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Fábiánné Puskás Erika Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Harcsa Irén Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Hrenkó Lászlóné Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Koncz István Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
Kovács Edit Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kristóf Melinda Szent László Katolikus Gimn., Szakgim., Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Lajtosné Krajnyák Éva Szent Imre Katolikus Gimnázium
Makláriné Gubik Anna Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Marcsekné Vetési Júlia Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Melkó Ervin Péter Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Molnár Tiborné Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
Nagy Katalin Vári Emil Általános Iskola
Nagyné Takács Angéla Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
Oroszvári-Molnár Anikó Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Parádáné Ragány Csilla Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsőde
Pituk Andrea Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium
Reményi Józsefné Vári Emil Általános Iskola
Róka Sándorné Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Rostás Anita Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Sinkáné Papp Mária Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szalmásné Antal Katalin Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI
Szilágyi Erikné Bethlen Gábor Iskola és Óvoda
Tóthné Miholecz Judit Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

További eredmények:

3. évfolyam
KódPont
3_015
3_025
3_030
3_0422
3_050
3_0618
3_0713
3_1415
3_150
3_168
3_1727
3_1821
3_1918
3_2216
3_2324
3_2410
3_264
3_271
3_2819
3_3011
3_321
4. évfolyam
KódPont
4_0115
4_029
4_043
4_0612
4_084
4_092
4_1116
4_1418
4_1520
4_1619
4_1721
4_196
4_2023
4_2117
4_2319
4_245
4_2513
4_2610
4_2712
4_2817
4_313
5. évfolyam
KódPont
5_012
5_0215
5_0323
5_040
5_058
5_0718
5_097
5_101
5_117
5_129
5_133
5_140
5_1510
5_1612
5_1715
5_180
5_1925
5_2011
5_217
5_2317
5_2427
5_260
5_2827
5_2919
5_307
5_319
5_320
5_3320
5_3416
5_366
5_373
5_3816
5_3928
5_4016
5_012
5_0215
5_0323
5_040
5_058
5_0718
5_097
5_101
5_117
5_129
5_133
5_140
5_1510
5_1612
5_1715
5_180
5_1925
5_2011
5_217
5_2317
5_2427
5_260
5_2827
5_2919
5_307
5_319
5_320
5_3320
5_3416
5_366
5_373
5_3816
5_3928
5_4016
6. évfolyam
KódPont
6_016
6_0221
6_0430
6_0526
6_098
6_114
6_1212,5
6_1427
6_151
6_1619
6_171
6_208
6_2219
6_2316
6_2418
7. évfolyam
KódPont
7_037
7_0619
7_0810
7_1014
7_148
7_155
7_166
7_175
7_1810
8. évfolyam
KódPont
8_015
8_024
8_044
8_111
8_1214
8_136
8_148
8_1610
8_187
9. évfolyam
KódPont
9_018
9_0420
9_069
9_106
9_1120
9_123
9_136
9_140
9_168
9_171
9_1811
9_205
9_213
9_2212
9_2313
9_2420
9_2520
9_266
9_2719
9_2814
9_2918
9_313
9_3313
9_3417
9_3512
9_376
9_3919
9_4014
9_4119
9_4217
9_4418
9_453
9_4717
9_4819
9_5015
9_5120
9_526
9_5316
9_550
9_5615
9_5716
9_5816
9_6018
9_6119
9_6212
9_630
10. évfolyam
KódPont
10_028
10_0415
10_0612
10_0714
10_0814
10_1015
10_118
10_129
11. évfolyam
KódPont
11_0112
11_0412
11_066
11_075
11_083
11_095
11_1120
11_1721
11_2012
11_2121
11_243
11_2513
Eötvös Gyakorlóiskola

© 2010-2019 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 12. Telefon: +36 (42) 599-415 E-mail: eotvos@nye.hu

Fel